חקר המוח והפסיכולוגיה

סדנה חדשה

סוף סוף נפתח לציבור בישראל המחזור הראשון של הסדנה בת 13 מפגשים שתעסוק בגילויים הכי מתקדמים בתחום חקר המוח והפסיכולוגיה על זרמיה השונים. היא תיפתח מיד אחרי החגים (בעלי תו ירוק בלבד או מחוסנים) ותימשך כשלושה חודשים. מספר מקומות מוגבל. הסדנה בנויה על פי הרצאותיו של ד"ר ג'ו דיספנזה Dr. Joe Dispenza (רופא וחוקר מוח בעל שם ברחבי העולם) ובאישור מרכז ההפצה באירופה ascension.  אנא שריינו כבר מעכשיו מקום אבל קודם כל קראו את השורות הבאים…הם יכולים לשנות את גורל חייכם מהקצה אל הקצה (זו לא פרסומת!)

"עלינו להבין שאנחנו לא אסירי עולם על ידי הגנים שלנו כדי לחיות צורה כלשהי של קיום. מדע חדש מאפשר לכל בני האדם ליצור את המציאות שהם רוצים., המדע יודע לאחד כיום את תחומי הפיזיקה הקוונטית (תורת החלקיים), הפסיכולוגיה מדעי המוח, כימיה מוחית, ביולוגיה וגנטיקה כדי להראות לנו מה באמת אפשרי לעשות או לשנות.

נוכל למצוא לא רק את הידע הדרוש לשינוי היבט כלשהו באישיותנו, אלא גם את הכלים ליישומו על מנת לחולל שינויים משמעותיים באזורים שונים בחיינו. ניתן לחסל את האמונות השקריות (אמונות יסוד) אמונות טפלות ולגשר על הפער בין מדע לרוחניות. באמצעות התובנות המבריקות על אופן פעולתו של המוח, רבבות בני אדם מעשרים מדינות עקבו אחר עקרונות אלו כדי לשנות את חייהם לחלוטין. ברגע ששברת את הרגל האישיות הישנה ובאמת שינית את הלך הרוח שלך, החיים לעולם אינם אותו דבר! " (מתוך הרצאה של ד"ר ג'ו דיספנזה)